نظافت محل کار در تهران🏢

شرکت مهرگان دارای ۴ شعبه‌ای شمال، شرق، غرب و مرکزتهران است که پس از تماس شما عزیزان از نزدیکترین محل نیروی حرفه‌ای آقا و خانم را برای نظافت محل کار تهران ارسال می‌شود.

شرکت خدماتی مهرگان چه تظمینی برای کار نیرو‌ها و پرسنل خود دارد؟

یکی از تضمین‌های که شرکت خدماتی ما به مشتریان خود می‌دهد و تقریبا به شعار شرکت خدماتی مهرگان تبدیل شده جمله‌ای

((یک ساعت اول کاری رایگان)) است. 🧹🧴🧼🧺

به این صورت که پس از شروع کار نیرو به مدت یک ساعت پرسنل این شرکت نظافتی تهران به صورت آزمایشی در منزل و یا محل کار مشتری کار می کند در صورت رضایت مشتری نیرو به ادامه کار می پردازد ولی در صورتی که مشتری از نحوه‌ی کار پرسنل ناراضی بوده می‌تواند بدون هیچ هزینه‌ای نیرو را به شرکت عودت دهد و در صورت نیاز در اسرع وقت نیروی جایگزین ارسال می‌شود.

قیمت نظافت محل کار در تهران 👇 ☎📞

نظافت محل کار تهران | kzhtj lpg ;hv jivhk

قیمت نظافت محل کار در تهران

کارگر نظافتچی آقا 🧑‍🏭👩‍🏭

نظافت 8 ساعت >> 500 هزارتومان

نظافت 6 ساعت >> 400 هزارتومان

نظافت 4 ساعت >> 300 هزارتومان

کارگر نظافتچی خانم🧑‍🏭👩‍🏭

نظافت 8 ساعت >> 600 هزارتومان

نظافت 4 ساعت >> 400 هزارتومان

سفارش آنلاین نظافت محل کار | نظافت اداره در تهران

نظافت‌چی VIP 🧹🧴🧼🧺

شرکت خدماتی نظافتی مهرگان علاوه بر نظافتچی حرفه‌ای آقا و خانم تعدادی نظافتچی vip آقا و خانم با سابقه کار بیش از ۱۵ سال در امر نظافت منزل، نظافت راه پله و نظافت محل کار در تهران برای مشتریان و همشهریان که برای نظافت منزلشان تاکید بر نیروهای با تجربه و کار بلد و سفارشی دارند در نظر گرفته شده است.

نظافتچیان vip شرکت خدماتی مهرگان بیست درصد نسبت به دیگر پرسنل این شرکت هزینه بیشتری دارند.

نظافت محل کار در تهران | نظافت محل کار

نظافت راه پله در تهران

شرکت خدماتی نظافتی مهرگان نظافت راه پله محل کاردر تمام نقاط تهران را به صورت هفتگی و ماهانه انجام و به صورت ثابت با یک شخص (نظافتچی)خاص که به صورت مداوم همان فرد برای نظافت راه پله ارسال می‌شود که در این صورت چندتا مزیت دارد:

۱- نظافتچی راه پله کار خود را به صورت روتین بلد بوده و می داند که مشتری چه کارهایی از وی می خواهد و بدون اینکه مشتری در ان مکان حضور داشته باشد و کارهای نظافت ساختمان را به نیرو توضیح دهد به صورت روتین کار نظافت راه پله را انجام می دهد.

۲- نظافتچی مکانی را که وسایل نظافت در آنجا قرار داده شده می‌شناسد و بدون نیاز به حضور مشتری وسایل در اختیار گرفته و پس از اتمام کار در محل مشخص شده قرار می دهد

۳- چون به صورت مداوم یک نظافتچی ثابت فرستاده می شود جهت نظافت راه پله ساکنین ساختمان به پرسنل اعتماد کرده و نیازی ب چک کردن محل نظافت برای تایید کار نظافتچی نیست و خیال مشتری از بابت کار انجام شده راحت است.

نظافت محل کار در تهران

1 _ باید دقت داشت محل کار ها معمولا مکان های پر رفت امدی هستند و نیرو های نظافتچی معمولا برای نظافت این مکان ها با دردسر مواجه میشوند ، زیرا پس از طی کشی کف جهت خشک شدن به ۱۵ دقیقه زمان نیاز میباشد که درصورت رفتو امد موجب کثیف شدن دوباره و نظافت مجدد می باشد ، بدین جهت اگر به صورت اصولی نظافت این محل های پر رفتو امد انجام شود نیازی به دوباره کاری جهت نظافت نمی باشد.

2 _ در ابتدا می بایست محل های کم رفتو امد مانند اتاق ها و آشپزخانه را نظافت نمود ، در اینجا اول از گردگیری شیشه ها و میزو صندلی با مواد شوینده مخصوص و دسمال مخصوص نظافت شرو کرده و بعد کف اتاق را با جارو و طی نخی نظافت کند و حدود ۱۵ دقیقه رفتو امد انجام نشود.

3 _ سپس به همین روش اتاق های دیگر و آشپزخانه را نظافت میکنیم و در مرحله اخر شستن سرویس های بهداشتی می باشد ، باید دقت داشت سرویس بهداشتی در مرحله اخر نظافت شود چون معمولا در اخر هر کار نظافتی لازم است وسایل مانند طی و جارو و دسمال شسته شوند و در مکان اولیه خود قرار گیرند که این شستشو در سرویس های بهداشتی انجام میگیرد و پس از شستن وسایل مرحله اخر سرویس بهداشتی نظافت میشود.

شرکت مهرگان دارای ۴ شعبه ای شمال_شرق_غرب_مرکز میباشد که پس از تماس شما عزیزان از نزدیکترین محل نیروی حرفه ای آقا و خانم را برای شما ارسال خواهد شد.

شماره نظافت محل کار تهران

شماره نظافت محل کار غرب تهران: ۴۴۲۹۴۶۳۴ – ۴۴۰۷۹۴۴۳ – ۴۶۰۴۰۸۹۵ ☎📞

شماره نظافت محل کار شمال تهران: ۲۲۸۷۴۷۰۶ _ ۲۲۸۷۴۶۴۳ ☎📞

شماره نظافت محل کار شرق تهران: ۷۷۷۲۹۷۰۷ – ۷۷۸۴۰۳۱۷ – ۷۷۸۶۶۲۵۸ ☎📞

شماره نظافت محل کار مرکز تهران: ۸۸۱۹۵۳۶۸ _ ۸۸۷۱۵۹۲۱ ☎📞