نظافت راه پله

نظافت راه پله تهران

برای ارائه بهترین خدمات نظافت راه پله تهران

همین حالا با شماره 77866258 تماس بگیرید.

چرا نظافت راه پله و مشاعات ساختمان مهم است؟

اولین جایی که به محض ورود به ساختمان دیده می شود، مشاعات و راه پله هاست؛ بنابراین نظافت راه پله و مشاعات ساختمان بسیار ضروری است که نباید آن را نادیده گرفت.

با استفاده از آسانسور شاید با خودتان بگویید چه نیازی به تمیزی راه پله‌ها هست؟
راه‌پله جزو مشاهای یک مجموعه مسکونی است، و باید بدانید زیبایی و هماهنگی راه‌پله‌ها یکی از مهمترین نکاتی است که باید حتما رعایت شود. مثلا یک دست بودن جاکفشی ها، پادری‌ها، از آنها مهمتر نظافت راه‌پله‌ها به زیبایی و شیکی کل مجموعه کمک خواهد کرد.

 

نظافت راه پله و مشاعات شامل موارد زیر است:

نظافت کف راه پله ,نظافت نرده ها , نظافت کلید پریزها, نظافت آسانسور, شیشه های لابی ها , قرنیزها , پنجره ها,  شستشوی پارکینگ و حیاط, شستشوی در ورودی  و …

نظافت راه پله و مشاعات

دیگر نگران نظافت ساختمان نباشید!

بهترین و به صرفه‌ترین راه هم از لحاظ وقت و هم از لحاظ هزینه. استفاده از نیروهای خدماتی‌ است. در یک زمان اندک و یک هزینه مشخص که تقسیم بر همه خانواده‌ها خواهد شد ، می‌توان راه‌پله‌های تمیزی داشت.

شرکت خدمات نظافتی مهرگان آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی می باشد. ما با استفاده از کادری مجرب و کاملا حرفه ای آماده ایم تا بهترین خدمات را همراه با تضمین کیفیت ارائه نماییم.

برای ارائه بهترین خدمات نظافت راه پله در تهران

همین حالا با شماره 77866258 تماس بگیرید.

شرکت خدمات نظافتی مهرگان
نحوه نظافت راه پله و مشاعات

مراحل نظافت راه پله در تهران و مشاعات

نظافت راه پله ها فقط شامل پله و نرده نمی شود بلکه تمام اجزای راه پله می بایست نظافت شود که این اجزاء معمولا شامل جاکفشی ، کلید و پریز، گلدان های موجود و… می باشد. لذا باید دقت بسیار زیادی انجام شود. متاسفانه خیلی از افراد نظافتچی این مقوله را مورد توجه قرار نمی دهند.

ابتدا راه پله را از بالا تا پایین جارو میزنیم سپس شروع به تمیز کردن نرده ها میکنیم ، بعد از نرده ها قرنیز ها رو تمیز کرده بعد به سراغ پنجره ها می رویم . برای تمیز کردن پنجره ها اول باید با یه دستمال تمیز دور پنجره ها رو تمیز کرده سپس با شیشه پاک کن و رزنامه شیشه ها رو تمیز میکنیم .بعد از تمیز کردن شیشه کلید پریزها رو از بالا از هرطبقه نظافت میکنیم و بعد با یه طی نخی تمیز و شسته شده از بالا تا پیین راه پله ها را طی میزنیم( چند بار باید طی شسته شود) بعد از آن حیاط و پارکینگ را شسته و در آخر در ورودی را با آب کف میشوریم سپس وسایل نظافت را تمیز شسته به مدیر ساختمان تحویل می دهیم.

یک فکر خوب ، برای داشتن یک مجتمع زیبا و تمیز

شاید بگوید خب هر کس مسئول راه‌پله منتهی به آپارتمان خود است. قطعا در این هم شکی نیست همه افراد ساکن یک مجموعه مسکونی ساعات بیکاری یکسانی ندارند و تمیزی تکه تکه راه‌پله‌ها هیچ فایده‌ای ندارد. مثلا یک خانواده در طبقه چهارم بخواهد راه‌پله‌های خود را بشوید آب تا طبقه‌ای پایین‌تر خواهد آمد و این طبقات پایینی را دچار مشکل می‌کند.
قرارداد دوره‌ای با نیروهای آموزش دیده و متخصص به شما کمک خواهند کرد یک راه‌پله زیبا و تمیز داشته باشید و دیگر درگیر مشکلاتی چون هماهنگی برای تمیزی راه‌پله با همسایه‌ها نشوید. در زمان مشخص نیروی خدماتی به محل خواهد آمد و کار خود را انجام خواهد داد.

شرکت مهرگان با تکیه بر یک دهه تجربه خود و به کارگیری نیروهای قابل اعتماد و تمیزکار آماده نظافت راه پله و مشاعات ساختمان شما میباشد.

قیمت نظافت راهپله در تهران 💰🎰

کارگر نظافتچی آقا 🧑‍🏭👩‍🏭

نظافت 8 ساعت >> 350 هزارتومان

نظافت 6 ساعت >> 280 هزارتومان

نظافت 4 ساعت >> 180 هزارتومان

کارگر نظافتچی خانم🧑‍🏭👩‍🏭

نظافت 8 ساعت >> 380 هزارتومان

نظافت 4 ساعت >> 250 هزارتومان

 

نظافت‌چی راه پله تهران VIP

شرکت خدماتی نظافتی مهرگان علاوه بر نظافتچی حرفه‌ای آقا و خانم تعدادی نظافتچی vip آقا و خانم با سابقه کار بیش از ۱۵ سال در امر نظافت منزل، نظافت راه پله و نظافت محل کار در تهران برای مشتریان و همشهریان که برای نظافت منزلشان تاکید بر نیروهای با تجربه و کار بلد و سفارشی دارند در نظر گرفته شده است.

نظافتچیان vip شرکت خدماتی مهرگان بیست درصد نسبت به دیگر پرسنل این شرکت هزینه بیشتری دارند.

شرکت خدماتی مهرگان چه تضمینی برای کار نیرو ها و پرسنل خود دارد؟

یکی از تضمین‌های که شرکت خدماتی ما به مشتریان خود می‌دهد و تقریبا به شعار شرکت خدماتی مهرگان تبدیل شده جمله‌ای (یک ساعت اول کاری رایگان) است.

به این صورت که پس از شروع کار نیرو به مدت یک ساعت پرسنل این شرکت به صورت آزمایشی در منزل و یا محل کار مشتری کار می‌کند در صورت رضایت مشتری نیرو به ادامه کار می‌پردازد ولی در صورتی که مشتری از نحوه‌ای کار پرسنل ناراضی بوده می‌تواند بدون هیچ هزینه‌ای نیرو رو به شرکت عودت دهد و در صورت نیاز در اسرع وقت نیروی جایگزین ارسال می‌گردد.

 

برای ارائه بهترین خدمات نظافت راه پله تهران

 

همین حالا با شماره 77866258 تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید