شرکت نظافت منزل شرق تهران

شرکت خدمات نظافتی مهرگان با سابقه چندین ساله و بهره گیری از نظافتچیان آقا و خانم قابل اعتماد و تمیزکار آماده ارائه خدمات نظافت منزل در شرق تهران از قبیل مناطق: تهرانپارس، افسریه، نارمک، هفت حوض، رسالت، مجیدیه، پیروزی و حکیمیه است.

شرکت خدماتی مهرگان یکی از بهترین و با تجربه‌ترین شرکت‌های خدمات نظافتی در تهران است که نظافت منزل فوری شرق تهران را برای شما عزیزان در کمترین زمان با بالاترین کیفیت انجام می‌دهد.

ضمانت شرکت نظافتی مهرگان

یکی از تضمین‌های که شرکت خدماتی ما به مشتریان خود می‌دهد این است که یک ساعت اول کاری رایگان است.

به این صورت که پس از شروع کار نیرو به مدت یک ساعت پرسنل این شرکت به صورت آزمایشی در منزل و یا محل کار مشتری کار می‌کند در صورت رضایت مشتری نیرو به ادامه کار می‌پردازد ولی در صورتی که مشتری از نحوه‌ای کار پرسنل ناراضی بوده می‌تواند بدون هیچ هزینه‌ای نیرو رو به شرکت عودت دهد و در صورت نیاز در اسرع وقت نیروی جایگزین ارسال می‌شود.

خدمات نظافت منزل شرق تهران |بهترین شرکت خدمات نظافتی در شرق تهران |شرکت نظافتی در شرق تهران

نظافت‌چی VIP

دفتر خدمات نظافت شرق تهران (مهرگان) علاوه بر نظافتچی حرفه‌ای آقا و خانم تعدادی نظافتچی vip آقا و خانم با سابقه کار بیش از ۱۵ سال در امر نظافت منزل، نظافت راه پله و نظافت محل کار در تهران برای مشتریان و همشهریان که برای نظافت منزلشان تاکید بر نیروهای با تجربه و کار بلد و سفارشی دارند در نظر گرفته شده است.

نظافتچیان vip شرکت خدماتی مهرگان بیست درصد نسبت به دیگر پرسنل این شرکت هزینه بیشتری دارند.

شرکت خدماتی مهرگان چه تضمینی برای کار نیرو ها و پرسنل خود دارد؟

یکی از تضمین‌های که شرکت خدماتی ما به مشتریان خود می‌دهد و تقریبا به شعار شرکت خدماتی مهرگان تبدیل شده جمله‌ای یک ساعت اول کاری رایگان است.

به این صورت که پس از شروع کار نیرو به مدت یک ساعت پرسنل این شرکت به صورت آزمایشی در منزل و یا محل کار مشتری کار می‌کند در صورت رضایت مشتری نیرو به ادامه کار می‌پردازد ولی در صورتی که مشتری از نحوه‌ای کار پرسنل ناراضی بوده می‌تواند بدون هیچ هزینه‌ای نیرو رو به شرکت عودت دهد و در صورت نیاز در اسرع وقت نیروی جایگزین ارسال می‌گردد.

شرکت خدماتی نظافتی مهرگان در تهران چه خدماتی ارائه می دهد؟

۱-نظافت منزل: که خود به چند بخش تقسیم می شود

2-نظافت آشپزخانه نظافت

3-سرویس های بهداشتی

4-نظافت شیشه ها

5-نظافت لوستر ها

6-شست شوی دیوار (دیوارشویی)

7-نظافت کف ساختمان

8-و…

شرکت نظافت ساختمان شرق تهران

شرکت خدماتی در هفت حوض | نظافتچی ساختمان شرق تهران | شرکت نظافتی در شرق تهران

شرکت خدمات نظافتی مهرگان آماده ارائه خدمات نظافت منزل، نظافت راه پله و مشاعات ، مبل شویی، پذیرایی مجالس به ساکنین منطقه شرق تهران از جمله محله های: تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، شمس آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، هروی، لویزان، شیان، سیدخندان، فرجام، فدک، کرمان و هفت حوض می باشد.

در مناطق شرق تهران ساختمان های مسکونی و ویلایی زیادی وجود دارد. منازل ویلایی نیز برای نظافت منزل در بین خانه های مسکونی تقاضای نظافت دارند. خدمات شستشو و نظافت در این مناطق با قیمتی مناسب ارائه می گردد.

جهت دریافت قیمت و سفارش بهترین شرکت خدمات نظافت منزل شرق تهران با شماره‌های

زیر تماس بگیرید:

۷۷۸۰۳۴۲۷

رسالت ، جانباران ، استاد حسن بنا ، شهید کرد ، لویزان

۷۷۷۲۹۷۰۷

تهرانپارس ، استخر ، هنگام ، سراج ، وفادار

۷۷۸۶۶۲۵۸

تهران نو ، دماوند ، نیروهوایی ، پیروزی ، شکوفه ، نبرد

۷۷۸۳۴۷۲۵

نارمک ، مسیل باختر ، سمنگان ، هفت حوض ، اثنی عشری

۷۷۸۴۰۳۱۷

وحیدیه ، مدنی ، بخت آزاد ، آیت ، باقری

۷۷۸۳۶۱۴۹

نامجو ، امام حسین ، ۱۷شهریور ، سبلان شمالی ، سبلان جنوبی

77840317

شرکت خدماتی نظافتی در تهران | نظافت منزل نارمک شرق تهران | دفتر خدمات نظافت شرق تهران

طبق نظر بزرگان چیدمان منزل، وضعیت خانه، پاکیزگی آن ارتباط مستقیمی با شادابی و سلامتی افراد خانه دارد. از دیر باز گفته اند: زن چراغ خانه است. بانوی خانه داری که، نسبت به نظافت، مرتب سازی و بهداشت خانه بی اهمیت است، نمی تواند محیطی شاد، سالم و سرشار از انرژی های مثبت و فعال برای اعضای خانواده فراهم آورد.

در این مقاله قصد داریم نکات ریزی در مورد چیدمان مثبت منزل به شما همراهان ارائه نماییم. با شرکت نظافتی مهرگان همراه باشید.

چینش صحیح اثاثیه؛ اولین قدم در نظافت منزل

اگر بدرستی بدانید وسایل و اثاثیه منزل را به چه طریقی بچینید، شاید بسیاری از مشکلات نظافت منزل به راحتی رفع شوند. از فضایی که در اختیارتان قرار می گیرد گرفته، تا آرامشی که حاصل چیدمان مثبت است؛ همگی سبب سهولت در انجام کارهای منزل می شوند. با روانشناسی و چیدمان استاندارد منزل، دکوراسیون منزلتان را تغییر دهید.

1. آینه ها

سعی کنید از نصب آینه در مقابل درب، جدا خودداری نمایید. آینه ها باید باعث انعکاس نور، روشنایی و زیبایی ها به داخل خانه باشند. اگر آینه در مقابل درب نصب شود، نه تنها در معرض مستقیم، گردو غبار و عوامل آلوده کننده قرار می گیرد، بلکه خیلی زود کثیف می شود.

2. اجاق گاز

اجاق گاز را در جایی به دور از پرده ها، پنجره و عبور و مرور مستقیم هوا قرار دهید. چرا که همه این عوامل خطر ساز بوده و باعث ایجاد حادثه ای خواهند شد. محیط اطراف اجاق گاز طوری باشد که به آسانی بتوان سطح آن را تمیز نمود و از پاک کننده های مخصوص استفاده کرد.

3. وسایل الکترونیکی

وسایل الکترونیکی را از اتاق خواب دور کنید. اتاق خواب به هیچ وجه محل مناسبی برای قرار دادن وسایل الکترونیکی نیست. زیرا امواج ساطع شده از وسایل الکترونیکی، آرامش ذهن را از بین می برند و باعث بهم خوردن تعادل خواب می شوند. (نکته: هیچگاه موبایلتان را هنگام خواب در نزدیکی خود به شارژ نزنید. سعی کنید این کار در اتاقی دور از اتاق خواب انجام دهید).

4. تخت خواب

از قرار دادن تخت در مقابل درب ورودی اتاق خواب جدا خودداری نمایید. سعی کنید تخت خواب را در نقطه ای از اتاق، که در دیدرس درب ورودی نیست قرار دهید. سعی کنید آینه ها را کنار تخت و نزدیک درب ورودی قرار دهید. اینگونه خوابی بدون استرس و بدور از خستگی های جسمانی خواهید داشت. اطراف تخت خواب را زیاد شلوغ و درهم نکنید. از سبک ترین و کمترین طراحی برای دکوراسیون اتاق خواب جهت سهولت در نظافت و مرتب کردن استفاده نمایید.

5. راهرو

ورودی منزل نشان دهنده هنر بانوی خانه است. سعی کنید ورودی ها را با گلهای طبیعی پوشش دهید. کفش ها را در جا کفشی قرار داده، لباس ها را در جالباسی قرار داده. بهم ریختگی را از منزل خود دور کنید.

6. آشپزخانه

نماینده عشق در منزل آشپزخانه است. سعی کنید آنرا همیشه تمیز، مرتب و گرم نگهدارید. از طرفی این قسمت از ساختمان، محیط مورد علاقه کودکان است، که همواره حین آشپزی و کارهای مربوطه اطراف مادر هستند. سعی کنید همیشه آنرا مرتب نگهدارید تا فضایی بی خطر، برای رفت و آمد کودک فراهم آورید.

7. اتاق کودک

رنگ اتاق کودک را روشن انتخاب نکنید. چرا که رنگ های شاد و هیجانی مانع استراحت کودک می شود. کودک ناخواسته با آشفته حالی و دغدغه ای که نمی داند از کجاست، بخواب می رود. کار برد رنگ روشن در سایر اتاق ها بلا مانع است. سعی کنید از رنگ هایی برای اتاق کودک استفاده کنید، که به او آرامش می دهد. رنگ های شاد مشکلات شما را با کودکان بیش فعال و پر شرو شور دشوارتر خواهد کرد.

8. اشیاء شکسته

اثاثیه شکسته، ظرف های ترک خورده و لباس های وصله زده را از محیط خانه دور کنید. این وسائل و چیدمان از لحاظ روانشناسی و قوانین جذب، سرشار از انرژی های منفی هستند که خواه و ناخواه بر افکار و انرژی افراد تاثیر می گذارد، از طرفی بیشتر فضاها را بیهوده اشغال می کنند. چراغ های سوخته، اثاثیه صدمه دیده را از منزل دور کنید. با دور ریختن اشیاء نالازم و مزاحم، فضای مناسب برای اثاثیه و دیگر وسائل باز می شود.

9. نشتی های ساختمان

نشتی های ساختمان را رفع کنید. نشتی ها رفته رفته، مواد و مصالح تشکیل دهنده دیوارها را تحلیل برده و رنگ ساختمان، کاغذ دیواری و دیگر تزئینات را تحت تاثیر قرار می دهد. قبل از هر زیبا سازی، زیرساخت ها را بررسی کنید و عیوب آنها را جدی بگیرید.

10. استفاده از گل و گیاه

محل های نورگیر، قسمت هایی که عبور و مرور هوای تازه وجود دارد و فضاهای تاریک و ناخوشایند خانه را می توانید با گل های طبیعی پوشش داد. می توانید از قفسه های دکوری، پله ای یا غیره برای قرار دادن گل دان ها استفاده نمایید.

گیاه بامبو اولین و بهترین پیشنهاد ما به شما برای انتخاب گل هایی است که می خواهید در فضای اتاق قرار دهید. بامبو بیشترین انرژی مثبت را به محیط خواهد داد.

گزینه بعدی گیاه اسطوخودوس است. کسانی که برای تمدد اعصاب و آرامش بیشتر به گیاهان علاقه دارند؛ تهیه این گیاه و نگهداری آن در اتاق خواب را توصیه می کنیم. این گیاه در نور زیاد رشد بهتری دارد و از جمله گیاهان همیشه سبز است.

گزینه سوم آلوئه ورا می باشد. گیاهی که بر خلاف سایر گیاهان شب ها میزان زیادی اکسیژن آزاد ساخته و این قابلیت کیفیت خواب شما را در شب افزایش خواهد داد.

11. اتاق کار

از قرار دادن میزکار مقابل پنجره خودداری نمایید. اتاق کار محلی است که باید در آن ایده پردازی و خلاقیت رخ دهد. باید فکرهای خلاق آزاد شود و نتیجه کار با آرامش و بدون استرس حاصل شود. اتاق کار را زیاد شلوغ نکنید. وسائل مهم و ضروری را دم دست قرار دهید و وسائل سرگرم کننده و فکری را از اتاق دور کنید. اتاق کار را همیشه تمیز نگهدارید. روزانه گردگیری و نظافت آن انجام شود. با این کار، خود را در معرض فرکانس های مثبت قرار می دهید.

12. ورودی

اگر درب ورودی رو به دیوار باز می شود. در حین ورود احساس مسدود شدن را به شما می دهند، با نصب تابلوهای زینتی و طرح دار نگاه ها را دنباله دار و کشش دار کنید. با این کار حس های منفی در بدو ورود به منزل به اشخاص منتقل نمی گردد.

13. حمام

حتما تهویه مناسب در حمام در نظر گرفته شود. اگر توالت در حمام قرار دارد، در جایی پایه گذاری شود که قابل شستشو بوده و محلی برای جمع آوری میکروب ها نباشد. حمام آبروی خوبی داشته باشد، در کف حمام نمانده و باعث لغزندگی آن نشود. اگر میخواهید دکوراسیون چوبی در سرویس بهداشتی داشته باشید، بهتر است از چوب ساج استفاده نمایید. چوب ساج در مقابل نفوذ آب بسیار مقاوم است. اشیاء و وسایلی که بعنوان تزئین و دکور در حمام قرار می دهید ضد آب باشند. زیرا رطوبت باعث فرسودگی و از بین رفتن دیگر سازه ها می شود.

‌نظافت منزل توسط نیروهای نظافتی مهرگان چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان نظافت منزل بستگی به مساحت آن، فاصله بین هر نظافت، مکان‌هایی از خانه که می‌خواهید نظافت شوند و … دارد. برای محاسبه دقیق میزان ساعت کار نظافت خانه تان با شماره شرکت تماس بگیرید.

در خدمات نظافت منزل شرکت مهرگان چه قسمت‌هایی از خانه نظافت می‌شود؟

بسته به نیاز و تقاضای شما نیروهای نظافتی مهرگان می‌توانند همه بخش‌های خانه شما را (راه پله، سرویس بهداشتی، آَشپزخانه و..) تمیز کنند.

نظافت محل کار در تهران