نظافت منزل یوسف آباد

شرکت خدماتی نظافتی مهرگان در یوسف آباد با سابقه چندین ساله و داشتن نیروی نظافتی آقا و خانم قابل اعتماد و تمیزکار آماده ارائه خدمات نظافت منزل یوسف آباد از قبیل نظافت آشپزخانه، نظافت سرویس ها، شستشوی البسه و ظروف، گردگیری اثاثیه، مبل شویی در محل و… است.

شرکت خدماتی یوسف آباد:

مهرگان یکی از بهترین شرکت خدمات نظافت یوسف آباد است

یکی از تضمین‌های که شرکت خدماتی ما به مشتریان خود می‌دهد و تقریبا به شعار شرکت خدماتی مهرگان تبدیل شده جمله‌ای (یک ساعت اول کاری رایگان) است.

شماره تماس نظافت منزل یوسف آباد: ۸۸۱۹۵۳۶۸ _ ۸۸۷۱۵۹۲۱

نظافت منزل فوری یوسف آباد| نظافت ساختمان یوسف اباد|شرکت خدماتی نظافتی یوسف اباد

نظافت‌چی VIP در یوسف آباد

شرکت خدماتی نظافتی مهرگان علاوه بر نظافتچی حرفه‌ای آقا و خانم تعدادی نظافتچی vip آقا و خانم با سابقه کار بیش از ۱۵ سال در امر نظافت منزل، نظافت راه پله و نظافت محل کار در تهران برای مشتریان و همشهریان که برای نظافت منزلشان تاکید بر نیروهای با تجربه و کار بلد و سفارشی دارند در نظر گرفته شده است.

نظافتچیان vip شرکت خدماتی مهرگان بیست درصد نسبت به دیگر پرسنل این شرکت هزینه بیشتری دارند.

قیمت نظافت منزل در یوسف آباد

کارگر نظافتچی آقا 

نظافت 8 ساعت >> 750 هزارتومان

نظافت 6 ساعت >> 600 هزارتومان

نظافت 4 ساعت >> 450 هزارتومان

کارگر نظافتچی خانم

نظافت 8 ساعت >> 800 هزارتومان

نظافت 4 ساعت >> 500 هزارتومان

شرکت خدماتی مهرگان چه تضمینی برای کار نیرو ها و پرسنل خود دارد؟

یکی از تضمین‌های که شرکت خدماتی ما به مشتریان خود می‌دهد و تقریبا به شعار شرکت خدماتی مهرگان تبدیل شده جمله‌ای (یک ساعت اول کاری رایگان) است.

به این صورت که پس از شروع کار نیرو به مدت یک ساعت پرسنل این شرکت به صورت آزمایشی در منزل و یا محل کار مشتری کار می‌کند در صورت رضایت مشتری نیرو به ادامه کار می‌پردازد ولی در صورتی که مشتری از نحوه‌ای کار پرسنل ناراضی بوده می‌تواند بدون هیچ هزینه‌ای نیرو رو به شرکت عودت دهد و در صورت نیاز در اسرع وقت نیروی جایگزین ارسال می‌گردد.

شرکت خدماتی نظافتی مهرگان در تهران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

۱-نظافت منزل: که خود به چند بخش تقسیم می شود

2-نظافت آشپزخانه نظافت

3-سرویس های بهداشتی

4-نظافت شیشه ها

5-نظافت لوستر ها

6-شست شوی دیوار (دیوارشویی)

7-نظافت کف ساختمان

8-و…

از دیگر خدمات شرکت نظافتی مهرگان مبل شویی در منزل شما با دستگاه است

شما میتوانید از یک شرکت نظافتی حرفه ای مثل مهرگان برای نظافت منزل و برای شستشوی مبلمانتان کمک بگیرید.

مبل شویی شمال تهران

مبل شویی مهرگان، نظافت محل شستشوی مبل را درخانه شما کامل رعایت می کنند و از ریزش آب و مواد شوینده در کف منزل جلوگیری می کند. یک پارچه آب گیر یا ضدآب در زیر مبل ها قرار می دهند تا آب روی فرش های شما نریزد.

تیم خدماتی مهرگان از مواد شوینده درجه یک استفاده می کنند و نام مواد شوینده را به مشتری اعلام می کند تا او نیز مواد را تایید کند. هیچ کاری را بدون اجازه مشتری انجام نمی دهند.

در صورت درخواست مشتری، مواد شوینده را تغییر میدهند و از مواد مورد نظر او استفاده می کنند.

اگر نیاز به جابه جایی مبلمان بود، این کار توسط پرسنل مبل شویی انجام می شود؛ نه مشتری!

افرادی که برای شستن مبلها به محل اعزام می شوند، زمان زیادی را برای شستن مبل ها صرف نمی کنند. مثلا شستشوی هر سرویس ۷ نفره مبلمان، به حداکثر ۲ ساعت زمان نیاز دارد.

تیم مبل شویی حرفه ای مهرگان می دانند که اختصاص زمان بیشتر برای شستشوی مبلمان، باعث ناراحتی مشتری و گرفتن وقت او می شود. به همین دلیل، شستشوی مبل ها توسط مرکز حرفه ای مهرگان، به سرعت و با دقت انجام می شود.

افرادی که برای شستن مبل ها به خانه شما می آیند، قبل از اینکه مواد شوینده را به کل سطح مبل آغشته کنند، بخشی از پارچه مبل را به عنوان تست امتحان می کنند و اگر پارچه با مواد شوینده واکنش منفی نداد، کار خود را شروع می کنند.

افرادی که به عنوان پرسنل مبلشویی به خانه شما می آیند، دارای کارت شناسایی هستند و با هماهنگی کامل از طرف مرکز مبل شویی مهرگان وارد خانه شما شوند.

قیمت شستشوی مبل در منزل 

شستشوی یک دست مبل راحتی ۷نفره 450،000 تومان

شستشوی یک دست مبل استیل 400،000 تومان

شستشوی یک مبل تک نفره اضافه 50،000 تومان

شستشوی یک مبل راحتی تخت خواب شو 200،000 تومان

شرکت خدمات نظافت منزل یوسف آباد| شركت نظافتي یوسف اباد

شرکت خدمات نظافتی مهرگان با ضمانت، خدمات نظافت منزل و ساختمان را همراه با کادری مجرب، مورد اطمینان و امین انجام می دهد. چرا که شأن مشتریانمان را فراتر از آنچه در تصور است می دانیم. همچنین مشتریان محترم می توانند، خدماتی از قبیل مشاوره و راهنمایی در زمینه چیدمان، تغییر دکوراسیون و نظافت منزل یوسف آباد را از سوی مشاوران شرکت مهرگان دریافت نمایند.

جهت دریافت قیمت و سفارش نظافت منزل یوسف آباد با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

۸۸۱۹۵۳۶۸ 

۸۸۷۱۵۹۲۱

افرادی که به تمیزی و نظافت منزل خود می پردازند، همواره از افرادی که نامرتب هستند و به اوضاع منزل خود سروسامان نمی دهند از چند جهت جلوتر هستند. از جمله مزیت های تمیزی منزل: محیطی پاکیزه و آراسته برای زندگی، فضایی تمیز و ضدعفونی شده بدون وجود میکروب، عفونت و امراض مسری و ایجاد حس خوب امنیت و آرامش در خانه است.

در رابطه با خانه داری و نظافت منزل یوسف آباد ترفند ها و نکاتی وجود دارد که با دانستن آن ها می توانید خانه خود را تمیز و آراسته نمایید. شرکت نظافتی مهرگان در این زمینه نکاتی را به شما خواهد آموخت.

موارد پیشنهادی:

نظافتچی خانم در تهران

نظافتچی آقا در تهران

نظافت محل کار در تهران

‌‌‌

‌نکاتی که خانم های خانه دار یوسف آباد برای نظافت باید دانند: 

1. جمع آوری موی حیوانات خانگی

اگر در منزل حیوان خانگی دارید و چاره ای برای جمع آوری موهایش در منزل ندارید، می توانید با استفاده از چتکه مخصوص فرش و پارچه، موها را جمع آوری نمود. روش دیگر می توانید دستکش پلاستیکی دست کنید و کمی آن ها را خیس نمایید و روی سطوح مورد نظر بکشید. خواهید دید که همه موها به راحتی به دستکش چسبیده و می توان آن ها را جمع آوری نمود و در سطل زباله ریخت. در این صورت دیگر در کف اتاق، فرش و مبلمان منزلتان خبری از موی حیوان خانگی تان نخواهد بود.

‌2. پاک کردن سطوح استیل

گاهی در سطح لوازم استیل لک و رده هایی ایجاد می شود که ممکن است به آسانی پاک نشود. شما می توانید با استفاده از کمی روغن بچه و یک دستمال پارچه ای، آن ها را برطرف نمایید. برای اطمینان بیشتر می توانید مجددا استیل را با پارچه خشک تمیز نمایید.

‌3. ابزار قدرتمندی بنام مسواک

مسواک های کهنه و قدیمی خود را دور نریزید. سعی کنید مسواک ها را تمیز و ضد عفونی نمایید و نگهدارید. از هر یک برای تمیزی بخش هایی از منزل می توان مورد استفاده قرار داد.

بعنوان مثال با آغشته کردن مسواک به محلول پاک کننده می توان اطراف و داخل توستر را به آسانی تمیز نمایید. اطراف سرشعله های اجاق گاز را جرم گیری نموده و چربی های جمع شده را از بین برد. برای تمیزی اطراف شیرآلات و قسمت هایی که امکان دسترسی سخت است، می توان با آغشته کردن مسواک به پاک کننده و کشیدن روی لک آنرا برطرف نمود.

‌‌

‌نظافت راه پله یوسف آباد

همشهریان عزیز تهرانی که در یوسف آباد زندگی می کنند، صفر تا صد کار های منزل خود را به کارگران نظافت منزل بسپارند.

می توانید پاکیزگی و نظافت ساختمان را بصورت دوره ای، به نظافتچیان قابل اعتماد و با تجربه شرکت های خدماتی معتبر و نام آشنا بسپارید. بعلت بزرگی ساختمان ها که اتاق هایی با متراژهای بالا دارند استخدام افرادی که خبره هستند بهترین راه چاره است. چرا که ایشان خوب می دانند برای هر منطقه از شهر تهران چه نوع خدمات، در چه سطحی باید ارائه گردد. همچنین اصول نظافت منزل را بخوبی می دانند و نیازی به توضیحات اضافه در ارتباط با نظافت و نوع پاکیزگی اجسام، اشیاء قسمت های مختلف منزل نیست.

نکته مهم: حتما از اعتبار نظافتچیانی که در شرکت های خدماتی مشغول به کار هستند، از لحاظ اخلاقی و رعایت جانب امانت در برابر ورود به ساختمان و خدماتی که می دهند اطمینان حاصل نمایید.

نظافت منزل فوری یوسف آباد| نظافت ساختمان یوسف اباد|شرکت خدماتی نظافتی یوسف اباد

‌چیدمان و نظافت منزل یوسف آباد

در چیدمان و دکوراسیون منازل یوسف آباد، سعی کنید، رنگ های گرم بکار ببرید. استفاده از رنگ های خنثی، بی اثر و یا سفید باعث بی روح شدن محیط و احساس سردی بیشتر در فصول سرد سال می شود. با ایجاد هارمونی و متعادلسازی رنگ می توانید فضایی دلنشین و روانشناسی شده در ساختمان به وجود آورید.

‌پرده های منزل در یوسف آباد

سعی کنید از پرده های ضخیم و مقاوم، در منزل استفاده نمایید. با این کار شما علاوه بر انتخاب پوششی مناسب برای منزل، از ورود هوای سرد به فضای داخلی اتاق ها جلوگیری نموده اید. منازلی که در یوسف آباد طراحی و ساخته می شوند، مجلل بوده و دارای معماری فاخر هستند. ترکیب رنگ پرده ها می توانند از رنگ های لاکچری و سلطنتی مانند بنفش، سفید، طلایی، قهوه ای-طلایی و سایر رنگ های لوکس گرفته شود.

‌نظافت پنت هاوس

در یوسف آباد، نظافت داخلی منزل، شامل نظافت پنت هاوس است.

پنت هاوس ها معمولا طراحی و معماری بسیار متفاوت تری نسبت به سایر بخش های ساختمان دارند، که در نهایت به زیبایی ساخته می شوند. بدین ترتیب افرادی که برای نظافت این بخش از ساختمان انتخاب می شوند حتما باید اصول و ایمنی لازم، در رابطه با تکنولوژی نظافتِ اینگونه فضاها را بدانند.

موارد پیشنهادی:

کارگر نظافتچی خانم در تهران

کارگر نظافتچی آقا در تهران 

نظافت منزل در تهران

نظافت محل کار در تهران