نظافتچی خانم جوان یکی از گزینه‌­های مناسب برای خانم­‌هایی است که بخاطر مشغله زیاد، مشکلات جسمی و دلایلی از این قبیل، امکان تمیز کردن منزل را ندارند.

همچنین گاهی خانم ها نیز دچار مشکلاتی می­‌شوند که قادر به نظافت منزل نیستند و یا فردی را برای کارهایی مانند شستشو فرش و … نیاز دارند که در این صورت می­توانند از کارگر نظافتچی خانم جوان کمک بگیرند.

اما این افراد صرفاً برای نظافت منزل نیستند، شما می­توانید برای دفاتر، نظافت شرکت، هتل­‌ها و سایر اماکن دیگر از نیروهای خدماتی برای نظافت و پاکیزگی کمک بگیرید.

شماره نظافتچی خانم جوان در تهران

 44079443 – 46040895 ☎

۲۲۸۷۴۶۴۳   ☎📞   ۲۲۸۷۴۷۰۶  ☎

قیمت کارگر نظافتچی خانم🧑‍🏭👩‍🏭

نظافت 8 ساعت >> 600 هزارتومان

نظافت 4 ساعت >> 400 هزارتومان

نظافتچی خانم در تهران

نظافت‌چی خانم جوان VIP

شرکت خدماتی نظافتی مهرگان علاوه بر نظافتچی حرفه‌ای آقا و خانم تعدادی نظافتچی vip آقا و خانم با سابقه کار بیش از ۱۵ سال در امر نظافت منزل، نظافت راه پله و نظافت محل کار در تهران برای مشتریان و همشهریان که برای نظافت منزلشان تاکید بر نیروهای با تجربه و کار بلد و سفارشی دارند در نظر گرفته شده است.

نظافتچیان vip شرکت خدماتی مهرگان بیست درصد نسبت به دیگر پرسنل این شرکت هزینه بیشتری دارند.

شرکت خدماتی مهرگان چه تضمینی برای کار نیرو ها و پرسنل خود دارد؟

یکی از تضمین‌های که شرکت خدماتی ما به مشتریان خود می‌دهد و تقریبا به شعار شرکت خدماتی مهرگان تبدیل شده جمله‌ای (یک ساعت اول کاری رایگان) است.

به این صورت که پس از شروع کار نیرو به مدت یک ساعت پرسنل این شرکت به صورت آزمایشی در منزل و یا محل کار مشتری کار می‌کند در صورت رضایت مشتری نیرو به ادامه کار می‌پردازد ولی در صورتی که مشتری از نحوه‌ای کار پرسنل ناراضی بوده می‌تواند بدون هیچ هزینه‌ای نیرو رو به شرکت عودت دهد و در صورت نیاز در اسرع وقت نیروی جایگزین ارسال می‌گردد.

شرکت خدماتی نظافتی مهرگان در تهران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

۱-نظافت منزل: که خود به چند بخش تقسیم می شود

2-نظافت آشپزخانه نظافت

3-سرویس های بهداشتی

4-نظافت شیشه ها

5-نظافت لوستر ها

6-شست شوی دیوار (دیوارشویی)

7-نظافت کف ساختمان

8-و…

شماره نظافتچی خانم جوان در تهران

 44079443 – 46040895 ☎

۲۲۸۷۴۶۴۳   ☎📞   ۲۲۸۷۴۷۰۶  ☎

قیمت کارگر نظافتچی خانم جوان🧑‍🏭👩‍🏭

نظافت 8 ساعت >> 600 هزارتومان

نظافت 4 ساعت >> 400 هزارتومان

نظافتچی خانم در تهران

آشنایی با ویژگی های نظافتچی خانم جوان در تهران

کارگر نظافتچی خانم جوان یکی از گزینه‌­های مناسب برای خانم­‌هایی است که بخاطر مشغله زیاد، مشکلات جسمی و دلایلی از این قبیل، امکان تمیز کردن منزل را ندارند.

همچنین گاهی آقایون نیز دچار مشکلاتی می­‌شوند که قادر به نظافت منزل نیستند و یا فردی را برای کارهایی مانند شستشو فرش و … نیاز دارند که در این صورت می­توانند از کارگر نظافتچی آقا کمک بگیرند.

اما این افراد صرفاً برای نظافت منزل نیستند. شما می­توانید برای دفاتر، نظافت شرکت، هتل­ها و سایر اماکن دیگر از نیروهای خدماتی برای نظافت و پاکیزگی کمک بگیرید.

اما نکته­ای که برای انتخاب کارگر نظافتچی اهمیت بالایی دارد این است که باید فردی مطمئن و قابل اعتماد باشد. از همین رو می­توان شرکت­های نظافتچی را گزینه مناسبی برای این کار دانست. اما در ادامه به وظایف و ویژگی های کارگر نظافتچی مناسب می­ پردازیم.

نظافت منزل در تهران

مبل شویی در پیروزی

وظایف و مسئولیت‌های نظافتچی

نظافتچی خانم جوان و یا کارگر نظافتچی آقا ، وظیفه نظم بخشی به دفاتر، خانه ­ها، هتل ­ها و… را بر عهده دارد. وظایف اصلی آنها شامل جارو کردن، پاک کردن، گردگیری سطوح، تمیز کردن سقف ها، مبلمان و ضدعفونی کردن حمام ها، آشپزخانه ها یا سایر اماکن عمومی است. همچنین می­توان موارد زیر را نیز به عنوان وظایف نیروهای خدماتی اشاره کرد.

 • آماده کردن مواد شوینده مناسب
 • تمیز کردن شیشه­ها و نظم بخشی به محیط
 • پرکردن مایع دستشویی، دستمال و…
 • سفارش وسایل تمیز کننده جدید در صورت نیاز

به طور خلاصه، کارگر نظافتچی با جمع آوری لوازم نظافت و انجام کارهای کوچک در طول روز مانند خالی کردن سطل های زباله، شستن پنجره ها و تمیز کردن مناطق کثیف، خانه و یا محل کار را مرتب و منظم می­کنند. اغلب به آنها مجموعه­ای از وظایف داده می­شود که باید قبل از اتمام شیفت، آنها را انجام دهند و به پایان برسانند. کارگر نظافتچی آقا و یا کارگر نظافتچی خانم، وظیفه مراقبت از وسایل و یا افراد را نیز به عهده دارد. به این معنا که باید از مواد شوینده مناسب استفاده کرده و ایمنی کار را رعایت کند.

مهارت‌ها و صلاحیت‌های نظافتچی

یک نظافتچی خوب باید مهارت­ها و صلاحیت­های مناسب را دارا باشد. مواردی مانند این که بتواند مواد شیمیایی تمیز کننده را با توجه به کاربردشان تشخیص داده و به درستی استفاده نماید. نظافتچی خوب خانم باید بتوانند چند کار را انجام دهد و به برنامه­های خود پایبند باشد. از دیگر مهارت­های ضروری نظافتچی خانم جوان و یا کارگر نظافتچی آقا می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نحوه ارتباط­­گیری صحیح و موثر
 • مهارت­های فردی
 • فعال بودن
 • توانایی کار مستقل با حداقل نظارت
 • توانایی رعایت استانداردهای ایمنی و بهداشت
 • مدیریت زمان
 • سرعت در انجام کارها

تفاوت بین نظافتچی و خانه دار چیست؟

خانه داران معمولاً به خانه­های مختلف می­روند و کارهای تمیزکاری و نظافت را چندین بار در هفته انجام می­دهند. آنها عمدتاً در خانه کسی یا در یک هتل کار می­کنند و چندین کار مانند شستن و خشک کردن ظروف، تعویض ملحفه­های تخت خواب و نظم بخشی به محیط را انجام می­دهند.

اما کارگر نظافتچی می­تواند نه تنها در خانه­ها یا هتل­‌ها، بلکه در بسیاری از محیط­های محل کار نیز خدمات نظافت سبک و عمیق را انجام دهد. اگر کارگر نظافتچی در خانه کسی کار ­کند، معمولاً بیشتر از یک خانه دار فعالیت می­کند و خدمات تمیز کردن عمیق تری مانند پاک کردن و ضدعفونی کردن آشپزخانه، تمیز کردن حمام و تمیز کردن لوازم داخلی منزل و یا مبل شویی در منزل شرق تهران را ارائه می­دهد.

نظافتچیان می­توانند در محیط­های مختلف کار کنند و بسته به آن مکان ممکن است کارهای متفاوتی را انجام دهند. برخی از نظافتچیان در نقش سرایدار یا نگهبان در یک دفتر کار فعالیت می­کنند. وظایف آنها معمولاً شامل تخلیه سطل­های زباله، نظافت، شستشو و ضد عفونی سرویس های بهداشتی و جاروبرقی مناطق فرش شده است.

برخی دیگر از آنها ممکن است مسئولیت­هایی در محیط بیمارستان داشته باشند. مانند تمیز نگه داشتن و ضدعفونی مداوم راهروها، حمام­ها و اتاق بیماران و اطمینان از اینکه راهروها دائماً عاری از موانعی هستند که ممکن است به بیماران یا کارکنان بیمارستان آسیب برساند. برخی از نظافتچیان همچنین ممکن است وظایف زیباسازی محوطه بیمارستان­ها و ادارات را انجام دهند. مانند آبیاری گیاهان، بیل زدن برف و چمن زنی و…

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم شما را با وظایف و ویژگی­های مهم برای نظافتچی خانم جوان و نظافتچی آقا ، آشنا کنیم. ما در مرکز نظافت مهرگان در کنار شما هستیم تا بتوانیم نیروی نظافتچی مطمئن و مناسبی را در اختیارتان قرار داده تا به شما کمک نمایند.

همچین ما به عنوان ضمانت، یک ساعت اول، نیروها به صورت رایگان و آزمایشی کار می­کنند. در صورت رضایت، می­توانید سایر امور خود را نیز به آنها بسپارید. در غیر این صورت بدون پرداخت هزینه‌­ای، می­توانید از ادامه کار جلوگیری نمایید.